DAVE TARRIDA @ Droga do mekki (Wrocław)

dave-tarrida
źródło: anti-social-network.bandcamp.com

Wielki powrót legendy! STOP

Tresor znów we Wrocławiu! STOP

We wrocławskiej Drodze do mekki zawita DAVE TARRIDA! STOP

Dave Tarrida to główna postać sceny elektronicznej, wraz z Cristianem Voglem, Neilem Landstrummem i Tobiasem Schmidt tworzyli najstarszy pion legendarnego No Future Managment. Jego kariera rozpoczęła się w Edynburgu w Szkocji w 1991 r., kiedy to założył legendarny klub Sativae. Był z nim związany od samego początku do końca. Miały tam miejsce brytyjskie debiuty takich  producentów jak: Cristian Vogel, DJ Hell, Claude Young, Electronic Indigo i Adam X.

Dave Tarrida nie tylko w Polsce jest legendą. Od lat zna go cała klubowa Europa, w każdym z klubów Dave ma własną historię, własnych przyjaciół i bazę fanów. Pół krwi Szkot i Katalończyk jest prywatnie niezwykle ujmującą postacią, pełną naturalnej łagodności i południowego ciepła. Nie można go nie lubić, podobnie jak jego miażdżących setów złożonych z nowoczesnego techno.

Za deckami zamienia się on w prawdziwego el torreadora. Wraz ze Stevem Glencross’em jest współwłaścicielem trzech kultowych wytworni płytowych: Sativae, Drought i Penalty.

Już 14 listopada zapraszamy Was do wrocławskiej „Drogi do mekki”

%d bloggers like this: