[06.11.2010] SYNKOPA017 Klub Ośrodek (Teatr Capitol), Wrocław

Po paromiesięcznej przerwie powraca Synkopa – jeden z najbardziej rozpoznawalnych drum&bassowych cyklów imprezowych w dziejach Wrocławia.

Tym razem bit złamany zostanie na 3 sposoby prezentując style muzyczne, które od pewnego czasu mocno na siebie wpływają tworząc zupełnie nową jakoś podziemnego klubowego świata. Przygotujcie się na przytłaczający basem dubstep, eksperymentalny half-step i jak zawsze porywający drum&bass.

ZAGRAJĄ:
Data /Metalheadz, Horizons Music, Tempa (Londyn, UK)
Wuja + TLR / MHID (Wrocław)
Brav + DT + MacBeat / Subwena (Wrocław)

feat. MC Shot:One / (Londyn, UK)

Data /Metalheadz, Horizons Music, Tempa (Londyn, UK)

Jeszcze dwa lata temu był nową twarzą sceny drum&bass i wprowadzał zupełnie nowe spojrzenie na ten gatunek. Zauroczył wszystkich, łącznie z samym Goldie’m. Teraz nikt nie wyobraża sobie undergroundowej muzyki Londynu bez Daty.

Jego charakterystyczny głęboki styl wpisały się na stałe w katalogi najważniejszych wytwórni drum&bass, a otwarty muzyczny umysł zaprowadził go pod skrzydła Tempy wytwórni wydającej największe sławy dubstepu, jak chociażby Skream, Benga, Kode9 czy Loefah.

Już 6 listopada Data zagra we Wrocławiu i wspomagany przez dobrze Wam znanych wrocławskich dj-ów sprawi, że długo (ta) data zostanie w Waszej pamięci.

http://www.myspace.com/data1010
http://www.soundcloud.com/data

6.11.2010
music: drum&bass, half-step, dubstep, experimental
Klub Ośrodek (Teatr Capitol), ul. Piłsudskiego 67 / Wrocław
tax: 15pln