Zombies in Miami feat. Lokier – „Roller Bit” (Wrocław warming up)

Już dziś we Wrocławiu, w Ogrodzie BWA, wystąpią live! Zombies in Miami!

Ich live act będzie towarzyszył obchodom IV urodzin klubu Das Lokal.

Więcej o wydarzeniu – na które gorąco zapraszamy – tutaj

Z okazji tej publikujemy (za ich stroną na Soundcloud) parkietową petardę, utwór „Roller Bit” (feat. Lokier)

 

ZOMBIES IN MIAMI to meksykański projekt stworzony przez Jenice i Canibal’a, aktualnie będący jednym z z najciekawszych towarów eksportowych z Meksyku w temacie tanecznej elektroniki, zaraz obok takich producentów jak Rebolledo i Daniel Maloso.

Konsekwentnie umacniali swoją pozycję grając live w największych miastach Meksyku i USA, docierając do Europy, która przyjęła ich produkcje niezwykle ciepło, czego efekty możemy obserwować na obecnie wydawanych vinylach przez najciekawsze label’e.

Ich muzyka to to hybryda techno z wyraźnymi wpływami rock’a, co w efekcie daje nam produkcje głębokie i mroczne, ale cały czas bardzo taneczne. Live acty Zombies In Miami to pełna energii, syntetyczna podróż muzyczna, wydobywana ze wszystkiego co powoduje, że publiczność ma możliwość doświadczenia czegość oryginalnego, różnego i bardzo mocnego.

Support dla produkcji Zombies In Miami od takich artystów jak Ivan Smagghe, Jennifer Cardini, Michael Mayer, Pachanga Boys, Barnt, Matias Aguayo mówi sam za siebie, a potwierdzają to produkcje wydane przez Kompakt, Correspondant, Comeme i Startalk International.

źródło informacji https://www.facebook.com/events/680650788649770/