SYNESTHESIA FESTIVAL (Wrocław), Gus Gus, Hextatic, The Mole, Fluxion, bilety od 45 pln

W piątek, 22 października 2010, rozpocznie się we Wrocławiu wyjątkowe wydarzenie – Synesthesia Festiwal, Pierwszy Międzynarodowy Festiwal Audiowizualny.

W trakcie Festiwalu zaprezentowane zostaną projekty z zakresu współczesnej muzyki eksperymentalnej i elektronicznej z udziałem autorytetów oraz utalentowanych artystów młodego pokolenia.

Wsród wykonawców muzycznych zobaczymy i usłyszymy prawdziwe tuzy światowej sceny elektroniczej: Gus Gus, Hextatic, The Mole, Fluxion, Nathan Fake – to tylko wybrana próbka wykonawców, których zna cały elektroniczny świat, a którzy wkrótce pojawią się we Wrocławiu – w jednym miejscu.

Tym bardziej miło nam poinformować, że wśród wykonawców (piątek) obecny będzie także Vitek Jansky – znany m.in. z Radio-Alternator.com.

Posłuchaj podcast Vitka Janskiego @ Radio-Alternator.com

Projektom towarzyszyć będzie oprawa video, która wraz z muzyką stworzy jedną nierozerwalną całość. Nowością festiwalu będą projekty powstałe przy wykorzystaniu nowoczesnych programów komputerowych oraz zaawansowanych technologicznie aparatur przetwarzających dźwięk na obraz.

Miejscem Festiwalu będzie znane i lubiane, Centrum Kultury Agora, które mieści się przy ulicy Serbskiej 5A, we Wrocławiu

Zobacz, jak dojechać na festiwal

Jeśli zamierzacie wybrać się do Wrocławia na Synesthesia Festiwal, a jeszcze nie macie biletów, możecie je kupić na stronach eventim.pl. Ich cena to 45 pln w przedsprzedaży (za każdy dzień), w dniu festiwalu 55 pln. Dobrym krokiem organizatorów jest karnet na na wszystkie dni festiwalu w cenie 99 pln

Więcej informacji o Festiwalu znajdziecie oczywiście pod adresem synesthesia-festival.pl

%d bloggers like this: