Fuka Lata, Andrew Liles, Pawlacz Perski (sLow Audycja)

 

W sLow Audycji ciąg dalszy poszukiwań z okolic radykalnej elektroniki i improwizacji. Tym razem sięgnąłem po nagrania, których tkanka brzmieniowa jest przesycona gęstymi fakturami i intensywną dramaturgią. W przygotowanym miksie pojawią się utwory od Andrew Lilesa ścigającego okropieństwo i brzydotę, pojawią się fragmenty improwizacji muzyków z grupy Computer Soup (znanych głównie z płyty nagranej wspólnie z Janem Jelinkiem). Nie zabraknie również polskiego akcentu. W secie znalazły się dwa  utwory, nawiązujące do estetyki free, duetu Fuka Lata z ich debiutanckiej płyty Other Sides. Poza tym usłyszycie nagranie projektu z Torunia, Urinatorium, reprezentującego pawlacz perski tapes, label koncentrujący się na promowaniu artystów z lokalnej sceny.

1. Andrew Liles – Soiled Dreams And Disappointment
2. BusRatch vs. Computer Soup – Untitled
3. Contagious Orgasms – Hacking The Reality Myth
4. Gurun Gurun – Karumi (offthesky remix)
5. John Chantler – Untitled
6. Urinatorium – Mozoł relaksu na ul. Dmowskiego (dawniej Findera)
7. BusRatch vs. Computer Soup – Untitled
8. Fuka Lata – Forbidden Places
9. Sun Hammer – Tonningsen Bus Stop II
10. Sokpb Avabodha – Pre Pre
11. Andrew Liles – Swamp Thing (Bloodbath For Bunyip)
12. Fuka Lata – I am Lonesome
13. Danny Saul – My Escape
14. Gimu – The Purification

W każdy wtorkowy wieczór o godzinie 21:00 – zaprasza Paide.

The music we’re playing is not for commercial purposes. If you like it please support the artists by buying their records.

Download, experimental, free improv, Fuka Lata, noise, Paide, Pawlacz Perski Tapes, Podcast, Slow Audycja, Urinatorium

About Paide

DJ, recenzent muzyczny, autor liberacki, współodpowiedzialny również za projekt Polish Juke – inicjatywę promującą polskich producentów zainspirowanych Footwork/Juke z Chicago. W swoich setach prezentuje szerokie spektrum muzyczne od awagardy, aż po muzykę taneczną. Wielbiciel amerykańskiego undergroundu i wszelkich jego odmian: nowoorleańskiego NOLA Bounce, Jersey Club, Trapu, ale przede wszystkim Footworku i Juke.
View all posts by Paide →