2015-03-24 sLow Audycja ::: Audycja w woLnym wymiarze

W tym tygodniu najnowszy podcast w całości będzie podporządkowany różnym odmianom akademickości i neoklasyki. Pojawią się nagrania nawiązujące do Reich’owskiego minimalizmu, będą też wykonania na fortepian solo, jak i utwory w rozszerzonych składach. Ciekawostką jest utwór Franka Bretschneidera z płyty Auxiliary Blue, która jest podsumowaniem kilkuletniej współpracy Bretschneidera z duńskim kompozytorem Ejnarem Kandingiem.

1. william winant – stupa
2. maja s. k. ratkje – eugenusz rudnik – breakfast on the grass in the cave of Lascaux
3. howard skempton – surface tension 2
4. emmanuel witzthum – for strings ver 2
5. eivind buene – asymmetrical music for 2 improvising soloists and ensemble 8
6. roberto cacciapaglia – sei note in logica (parte II)
7. benjamin de la fuente – clem
8. keiichiro shibuya – where our life came from
9. benjamin de la fuente – la longue marche
10. moon ate the dark – sleepwalk
11. ejnar kanding / frank bretschneider – auxiliary blue – IIIa
12. antti tolvi – pianoketo 2
13. bruno sanfilippo –  piano textures 3 II

The music we’re playing is not for commercial purposes. If you like it please support the artists by buying their records.

abstract, ambient, Download, experimental, Frank Bretschneider, modern classics, neo classics, Paide, Podcast, Sety, Slow Audycja

About Paide

DJ, recenzent muzyczny, autor liberacki, współodpowiedzialny również za projekt Polish Juke – inicjatywę promującą polskich producentów zainspirowanych Footwork/Juke z Chicago. W swoich setach prezentuje szerokie spektrum muzyczne od awagardy, aż po muzykę taneczną. Wielbiciel amerykańskiego undergroundu i wszelkich jego odmian: nowoorleańskiego NOLA Bounce, Jersey Club, Trapu, ale przede wszystkim Footworku i Juke.
View all posts by Paide →