sLow Audycja dla „cierpliwych ekstremalistów”, po festiwalu Unsound 2009 (Kraków)

unsound festival 2009 krakow

W ubiegłym tygodniu gościłem u alternatorowego kolegi Majeranka w Krakowie, który razem ze mną dzielnie zmagał się z długodystansowym wyścigiem jakim był Festiwal UNSOUND. O swoich wrażeniach z tegoż festiwalu rozpisywałem się na forum internetowym Nowej Muzyki, więc nie będę powtarzał swoich refleksji po raz kolejny.

Zainteresowanych odsyłam do wspomnianego forum, a ja pozwolę sobie jedynie na małe wprowadzenie tytułem dzisiejszej audycji, ponieważ będzie ona swego rodzaju muzycznym manifestem. Wyrażeniem niechęci, ale przede wszystkim tęsknotą za określonymi brzmieniami, których podczas UNSOUNDU bardzo mi brakowało.

Moich potencjalnych słuchaczy muszę przestrzec, że dzisiaj w trakcie sLow Audycji nie będzie lekko. Uszy należy otworzyć ostrożnie i przygotować się na eksperymentalną gwałtowność płynącą nieprzerwanym strumieniem aż do końca.

Będzie to jednak wyjątkowa audycja, na którą złożą się dźwięki m.in: Elliotta Sharpa i Reinholda Friedla, Birgit Ulher, Giuseppe Ielasiego i Nicolaja Rattiego, Alessandro Bosettiego i Michela Donedy, Uli Fussenegger oraz wielu innych.

Mój dwugodzinny set dedykuję sobie oraz wszystkim cierpliwym ekstremalistom (You know who you are). Bless you all!

Na sLow Audycję w każdy wtorkowy wieczór o godzinie 21:00 zaprasza Paide.

sLow Audycja by Paide (Paweł Dunajko)

 

%d bloggers like this: