Let’s escape to the new world! Presscress by Jurasze (set techno)

Jurasze (Marcin Juraszek), Presscress, podcast, set deep-techno i deep-house

Nowy set w wykonaniu Jurasze – „Let’s escape to the new world!”

Marcin Juraszek aka Jurasze to mówiąc w skrócie obiekt instytucja. Członek zahibernowanej, niezależnej formacji teatralnej Scena Witkacego. Autor opracowań muzycznych do teatralnych spektakli  takich jak: „Zabawy pod kocykiem”, „Wasza wolność jest nasza decyzją”, „Prawy, lewy na obcasie”, „NYC boy”, „Luksemburg 18m2”, „Beniowski”, „Wujek z luandy”, „Z rodziny Iglaków”.

Pozytywnie wkręcony w nawracanie ludzi deep-housową estetyką. W czerwcu 2010 r dołączył do !fair play, który współtworzą Vitek Jansky, Petter von Coil oraz Pomada-Mix (aka koza z nostra). Częsty gość na wrocławskich imprezach z cyklu !lectric play.

Posłuchaj więcej setów z serii !lectric play

W ostatnim czasie sety Jurasze dryfują w kierunku kwaśno-słodkich mgławic techno, przewrotnie eksponując zawieszenie pomiędzy tym co w techno niebanalne i dzikie a tym co łagodne i tajemnicze. Marcin jest zdeklarowanym wyznawcą melodramatic techno i neo popu.

 

Enjoy the new showcast !!!

————————————

The music we’re playing is not for commercial purposes. If you like it please support the artists by buying their records.

%d bloggers like this: