2010-08-29 !lectric play 2-009 by Tricle and Vitek Jansky podcast !

Witam !!!

Po dłuższej przerwie udało nam się wreszcie spotkać, pogadać i stworzyć wspólnie 7-godzinną audycję, poskładaną z tego co dla nas najlepsze w techno i house.

2010-08-29 !lectric play 2-009 by Tricle and Vitek Jansky podcast !

Posłuchaj podcast

PlayPlay

ZAPRASZAM DO SŁUCHANIA !!

Vitek Jansky

——————————————————-

Tricle (aka MHMT) [Lectric Frost / Dublin]

„Z muzyką przez życie” – to motto Tricle. Pierwsze objawienia miały miejsce w dość „dziwnych” klimatach jednej z wrocławskich Internet cafe. Następnie pod okiem doświadczonych wrocławskich DJ szkolił swój warsztat tak aby móc zacząć grać.

więcej informacji o Tricle >>>

Vitek Jansky

Dj i promotor od 6 lat na wrocławskiej scenie elektronicznej. Pomysłodawca serii !lectric play. Pasjonat wszystkiego co ma w sobie groove i przyjemną nutę. Wielki fan przyjaznej atmosfery. Poszukiwacz tego co dobre.

Odpowiedzialny za sprowadzenie do Wrocławia takich artystów jak: JAY SHEPHEARD, TRICKSKI, DEADBEAT, ARIL BRIKHA, JAMES FLAVOUR, METOPE, DAVE TARRIDA, SLEEPARCHIVE czy SWEET’N’CANDY.

Niestrudzony aktywista wrocławskiej sceny house & techno. Supportował między innymi: Swayzak, Heathrob, Noze, Apparat, Jeff Samuel, Lawrence, Matthias Tanzmann czy Oliver Hacke.

Więcej informacji o Vitku >>>

 

!lectric play

to muzyka, ludzie, miejsca, atmosfera i taniec. To rozmowy, przekaz, euforia i roztargnienie. To starania, chęci, oddanie i szczerość w tym co poprzez muzykę można przekazać odbiorcom. To radość i wielka pasja. !lectric play to podróż przez dzień i noc, to nieustające emocje i głębokie przeżycia. To ciągłe poszukiwania i dążenie do lepszego. To sens i znaczenie.

Więcej wpisów o !lectric play >>>

————————————

jeśli nie widzisz player’a, posłuchaj set tutaj – plik m3u

————————————

The music we’re playing is not for commercial purposes. If you like it please support the artists by buying their records.

%d bloggers like this: