2013-05-30 Bass Me In feat. Festiwal NowoBrzmienia 2013

W Bass Me In rozpoczynamy akcję promującą kolejną odsłonę Festiwalu NowoBrzmienia, który odbędzie się w dniach 21-22 czerwca we Wrocławiu. Już ubiegłoroczna edycja okazała się wydarzeniem stojącym na wysokim poziomie muzycznym, za sprawą footworkowych setów Boxcuttera i iTAL tEKa oraz polskich wykonawców takich jak kiRk czy ptr1. Wygląda na to, że organizatorzy próbują iść za ciosem i w tym roku postarali się o bardzo bogaty line up. Największymi zagranicznymi gwiazdami będzie ponownie reprezentant Planet MuKuedo, a także czołowa przedstawicielka labelu HyperdubIkonika. Oprócz nich zobaczymy przekrój polskiej sceny tanecznej elektroniki począwszy od głębokiego i odrealnionego dub techno w wykonaniu Fischerle, nowaczesnego techno od Gathaspara, glitch-hopowych beat’ów od Minoo i dubstepowego Random Trip (wspieranych importowym Young Montaną?), po chill wave ∑B❍L▲ ▲P∑ i wysmakowany house & bass od Klaves’a i The Phantom’a.

Dzisiejszy podcast będzie wprowadzeniem w glitch-hip-hop’owe brzmienia festiwalu. Zaprezentujemy utwory Minoo, Random Trip oraz zagranicznego gościa Young Montany?. Oprócz nich w naszym wyborze znalazły się utwory Mateusza Wysockiego znanego jako Fischerle z jego hip-hopowego projektu Szubrawy Kot.

1. szubrawy kot – example 3 (memorize loop)
2. Minoo – What a Day
3. szubrawy kot – example 2 (sleeping loop)
4. Young Montana? – Repetition
5. szubrawy kot – funeral
6. Minoo – Urban Ghost
7. szubrawy kot – birchwood
8. Minoo – All The World
9. Young Montana? – Suchbeats (feat. Stainless Steele)
10. Minoo – Run In Town (feat. O.S.T.R.)
11. szubrawy kot – example 1 (stoned loop)
12. Minoo – Venus On the Head
13. szubrawy kot – nincompoop
14. Minoo – Easy
15. Minoo – Clouds
16. Minoo – All the World (Grillo Remix)
17. Minoo – Magic (feat. Oh-Neco)
18. Minoo – Enemies
19. Young Montana? – Legwrap
20. Minoo – I Hate Night ( Talk to Me )
21. szubrawy kot – dance, my asymptote!
22. Young Montana? – Midnight Snacks
23. Minoo – Dodes (feat. Teielte)
24. szubrawy kot – above sunshine bakery
25. Young Montana? – Sacre Cool
26. Minoo – Black Crystal (feat. ZBRKLKU)
27. szubrawy kot – little particles sex
28. Minoo – Now (feat. 3ck)
29. Young Montana? – Bad.day
30. Minoo – Taxi Driver
31. Minoo – All The World (Tom Bednarczyk Remix)
32. Young Montana? – Connct
33. Young Montana? – Hot Heathrr
34. Minoo – Friedrich ( No Time )
35. Bon Iver – Holocene (Random Trip remix)
36. Random Trip – Dancing with the dolphins

The music we’re playing is not for commercial purposes. If you like it please support the artists by buying their records.

Bass me in, Download, dubstep, Festiwal NowoBrzmienia, Festiwal NowoBrzmienia 2013, glitch-hop, hip-hop, Klub Puzzle, Mad-Hop Records, Minoo, Paide, Podcast, Sety, Szubrawy Kot, wonky, Wrocław, Wrocławski Klub Formaty, Young Montana?

About Paide

DJ, recenzent muzyczny, autor liberacki, współodpowiedzialny również za projekt Polish Juke – inicjatywę promującą polskich producentów zainspirowanych Footwork/Juke z Chicago. W swoich setach prezentuje szerokie spektrum muzyczne od awagardy, aż po muzykę taneczną. Wielbiciel amerykańskiego undergroundu i wszelkich jego odmian: nowoorleańskiego NOLA Bounce, Jersey Club, Trapu, ale przede wszystkim Footworku i Juke.
View all posts by Paide →