2013-05-14 sLow Audycja ::: Audycja w woLnym wymiarze

Po Miniaturowym cyklu w sLow Audycji chwilowo zwrócimy się ku bardziej ekstremalnym brzmieniom. Przygotowany przez nas miks to przegląd nagrań z okolic skorodowanego techno o industrialnym sznycie. W ostatnim czasie ta odnoga techno zyskała na dużej popularności, za sprawą eksperymentalnych twórców pokroju Vatican Shadow’a. Sprowokowało to innych muzyków wcześniej kojarzonych ze sceną noise, drone, ambient do wzbogacenia swojego „repertuaru” o techno produkcje. Dzisiejszy podcast to właśnie autorski przegląd najnowszych dokonań kilku z nich.

1. Prurient – Terracotta Spine
2. Prurient – entering the water
3. Prurient – i understand you
4. Jannick Schou – Fasjil 1
5. Prurient – Through The Window
6. Jannick Schou – Fasjil 3
7. Prurient – You Show Great Spirit
8. Prurient – chosen books
9. Pete Swanson – Pro Style (VIP)
10. JK Flesh – deceiver
11. Jannick Schou – Fasjil 2
12. JK Flesh – fear of fear

The music we’re playing is not for commercial purposes. If you like it please support the artists by buying their records.

dubstep, experimental, industrial, noise, Paide, Podcast, Sety, Slow Audycja, techno

About Paide

DJ, recenzent muzyczny, autor liberacki, współodpowiedzialny również za projekt Polish Juke – inicjatywę promującą polskich producentów zainspirowanych Footwork/Juke z Chicago. W swoich setach prezentuje szerokie spektrum muzyczne od awagardy, aż po muzykę taneczną. Wielbiciel amerykańskiego undergroundu i wszelkich jego odmian: nowoorleańskiego NOLA Bounce, Jersey Club, Trapu, ale przede wszystkim Footworku i Juke.
View all posts by Paide →