2012-10-17 Bass Me In vs footwork/juke

Nim wyjadę do Krakowa i zniknę w UNSOUNDowym wirze atrakcji w Bass Me In kolejny przystanek w świecie chicagowskiego footworka. Inna sprawa, że oba fakty (festiwalowy i footworkowy) są ze sobą powiązane, bo tym co skłoniło mnie do wyjazdu do Krakowa jest osoba Traxmana (przylatującego do Polski prosto z Wietrznego Miasta) i jego sobotni set. Nie dziwi więc, że w dzisiejszym podcaście Corky’ego nie mogło zabraknąć. Oprócz niego innym artystą z tracklisty, który zagra tego samego dnia na UNSOUNDzie jest nowojorski dżukowiec: Slava.

Poza Traxmanem w podcaście pojawią się najmłodsi producenci reprezentujący scenę Chicago Juke UnderGround, związani głównie z kliką taneczną Tribe. W niedzielę ukazała się darmowa kompilacja Juke Life będąca przeglądem dokonań tej grupy, na której znalazły się m.in. znane już z moich wcześniejszych setów ksywki: DJ Avery76, LupeJalen.

W secie nie zabraknie też polskiego wątku i muzyki od Łukasza Szydy znanego jako Symbiotic Sounds. 30 października będzie miała miejsce premiera jego epki wydanej z numerem dwa w katalogu nowo-powstałego polskiego labelu Sequel One RecordsEverybody Loves An 808 to udana fuzja ciepłego brzmienia, samplingu wyrosłego na hip-hop’owej tradycji z tempem 160 bpm. To wszystkie elementy składają się na płynną i różnorodną sumę doświadczeń, kiedy muzyka może doskonale sprawdzać się na parkiecie, jak i być pretekstem dla błogiego zadymienia. Po krakowskim producencie Fidserze, Symbiotic Sounds wyrasta na kolejnego Polaka, który stawia poprzeczkę bardzo wysoko.

Ostatnią z prezentacji przed-premierowego materiału będą kawałki od pochodzącego z Japonii DJ’a Aflow, które pojawią na na ep’ce wydanej w labelu DJ’a Fulltono: Booty Tune.

1. DJ Dave – Roll With Me
2. Slava – Whirlpool
3. Symbiotic Sounds – Deep Vibes
4. DJ Avery76 – Late Night
5. Traxman – Chilllll
6. Lenkemz – BURN THIS FLOOR
7. Ched V. – sweet melody
8. Ched V. – The world of small values
9. DJ Aflow – Truth Has Come
10. DJ Rolow ft Manny – with you
11. DJ Avery76 – Heat
12. Traxman – I Need Some Money
13. Symbiotic Sounds – Feelings
14. DJ Avery76 – Villains
15. DJ Dave – Hoes
16. DJ Frost – didnt cha know 2k12
17. Symbiotic Sounds – You Know What It Is
18. Mb – Find Your 12
19. DJ Dave – Freaky
20. Traxman – Callin All Freakz
21. DJ Dave & Firelord – Niburu 76
22. Lupe ft Jalen – Never Gonna Give You Up
23. DJ Avery76 – You got Me
24. Symbiotic Sounds – For A Good Start
25. Jalen – UnderGround Hornz
26. JAW JAM – Untitled (Obey City Remix)
27. DJ Aflow – one night
28. DJ Aflow – strangers
29. Jalen & Firelord – Swift Beeps
30. DJ Dave & Lupe – Closer
31. EQ Why – 2009
32. DJ Aflow – hyper
33. Arbok – FURBY JUKE
34. Lupe – The Switch
35. DJ Frost – lala zone
36. DJ Aflow – Lets be
37. DJ Frost – Wanna Smoke
38. Mb – 4 letter word

The music we’re playing is not for commercial purposes. If you like it please support the artists by buying their records.

%d bloggers like this: