2012-09-25 sLow Audycja ::: Audycja w woLnym wymiarze presents Avant Art Festival 2012

W ostatniej przedfestiwalowej prezentacji artystów Avant Art Festival, przygotowaliśmy różnorodny mikstejp. Po obszernym przeglądzie muzyków związanych z wytwórnią Raster-Noton, przyszedł czas na odmienne stylistyki i wykonawców. Dzisiejszy podcast będzie próbą zmierzenia się z historią niemieckiej muzyki elektronicznej i eksperymentalnej na przestrzeni ostatnich 30 lat. W trackliście znalazły się utwory legendarnych DAF z Die Kleinen Und Die Bösen, kolaboracyjne spotkania FM Einheit, czy wysublimowane improwizacje tria Denceland. A już od drugiego października wszystkich wymienionych wykonawców, będzie można posłuchać w trakcie festiwalu. Alternatorowa ekipa będzie aktywnie uczestniczyć w festiwalowych wydarzeniach, przygotowując obszerną relację z Avant Artowych koncertów.

1. DAF – Kinderfunk
2. F.M. Einheit – Requiem Für Eine Totgeweihte
3. Denseland – Chant Bleu
4. Bonaparte – Blow It Up
5. Bonaparte – Adambal
6. F.M. Einheit – Defending Phrase
7. Einheit Brötzmann – kowâ axis
8. DAF – Östen währt am längsten
9. Denseland – Alluvial News
10. F.M. Einheit & His Orchestra With Gry – Ghost
11. Denseland – Rev elation
12. Bonaparte – Orangutang (feat. Modeselektor)
13. Bonaparte – My Horse Likes You
14. F.M. Einheit & His Orchestra With Gry – Coctailsm
15. DAF – Goldenes Spielzeug
16. Einheit Brötzmann – Das 5 Federn Fuckhouse
17. F.M. Einheit & Andreas Ammer & Gry & Pan Sonic – Frozen
18. Denseland – Cumulus Crowds
19. DAF – Greif Nach Den Sternen

The music we’re playing is not for commercial purposes. If you like it please support the artists by buying their records.

abstract, Bonaparte, DAF, Denseland, Download, elektronika, experimental, FM Einheit, free improv, Hanno Leichtmann, Jazz, Paide, Podcast, Slow Audycja

About Paide

DJ, recenzent muzyczny, autor liberacki, współodpowiedzialny również za projekt Polish Juke – inicjatywę promującą polskich producentów zainspirowanych Footwork/Juke z Chicago. W swoich setach prezentuje szerokie spektrum muzyczne od awagardy, aż po muzykę taneczną. Wielbiciel amerykańskiego undergroundu i wszelkich jego odmian: nowoorleańskiego NOLA Bounce, Jersey Club, Trapu, ale przede wszystkim Footworku i Juke.
View all posts by Paide →