2012-05-15 sLow Audycja ::: Audycja w woLnym wymiarze feat. Festiwal NowoBrzmienia 2012

W przedostatniej prezentacji artystów występujących podczas Festiwalu NowoBrzmienia we Wrocławiu już od piątku w klubie Włodkowica 21, zaprezentuję miks składający się wyłącznie z utworów polskiego producenta Piotra Dąbrowskiego znanego jako ptr1. Utwory Piotra miałem okazję niejednokrotnie już grać w swojej drugiej audycji Bass Me In. Początkowo w centrum jego zainteresowań był dubstep, jednak ta fascynacja w miarę upływu czasu przerodziła się w bardzie wszechstronne próby i zmiany tempa. Jednak za każdym razem Piotr potrafił w swoich produkcjach ukazać charakterystyczną dla niego dbałość o brzmienie cechującą się emocjonalną przestrzennością, bliską deep ambientowi, bądź utworom Buriala.

1. ptr1 – remote kind of sadness
2. Seba – Painted Sky (ptr1 remix)
3. ptr1 – Let It Go
4. ptr1 – cracks on concrete
5. ptr1 – Cold (Teielte Remix)
6. Inanna – Touch Me (ptr1 rmx)
7. Substep Infrabass – The Satheist (ptr1 RMX)
8. ptr1 – Cold
9. ptr1 – hear yourself
10. ptr1 – falling
11. ptr1 – breathe
12. ptr1 – Above the Structures
13. Village Kollektiv – Slonce i Ksiezyc (ptr1 remix)
14. ptr1 & e_nn – crystal drops
15. ptr1 – Elsewhere
16. ptr1 – Comatose
17. ptr1 – one night VIP
18. Liquid Molly – HDD (ptr1 Remix)
19. Tom Encore – Spellbound (ptr1 remix)
20. Teielte – Landof Never (ptr1 remix)
21. ptr1 – Riverside Dub
22. ptr1 – splinters
23. ptr1 – slightly misplaced
24. ptr1 – Riverside Dub (Shoju Remix)

W każdy wtorkowy wieczór o godzinie 21:00 – zaprasza Paide.
sLow Audycja ::: listen here

The music we’re playing is not for commercial purposes. If you like it please support the artists by buying their records.

Concrete Cut, Download, dubstep, Festiwal NowoBrzmienia, Festiwal NowoBrzmienia 2012, Future Garage, Klub Włodkowica 21, Paide, Podcast, Ptr1, Slow Audycja, Substep Infrabass, Wrocławski Klub Formaty

About Paide

DJ, recenzent muzyczny, autor liberacki, współodpowiedzialny również za projekt Polish Juke – inicjatywę promującą polskich producentów zainspirowanych Footwork/Juke z Chicago. W swoich setach prezentuje szerokie spektrum muzyczne od awagardy, aż po muzykę taneczną. Wielbiciel amerykańskiego undergroundu i wszelkich jego odmian: nowoorleańskiego NOLA Bounce, Jersey Club, Trapu, ale przede wszystkim Footworku i Juke.
View all posts by Paide →