2011-10-25 sLow Audycja ::: Audycja w woLnym wymiarze

W sLow Audycji nastąpi dziś powrót do klimatu, który zapoczątkował tę audycję. Pojawią się brzmienia bezpośrednio nawiązujące do tradycji down tempo i lat 90., które jednak zostały przefiltrowane przez najnowsze fascynacje muzyczne jak witch house, postdubstep, nu house czy future garage. Przygotowany na dzisiejszą okazję miks to w przeważającej cześci utwory pochodzące z darmowej kompilacji LifeCrushed Presents Night Tape cechujące się głębokim pulsem wzbogaconym dawką melancholii.

1. Ramphastos – WARSAW
2. Hwood – No Need To Lie
3. Kid Smpl – Relief
4. Beat Cultrue – Before You Go
5. Lunova Labs – Vieux Nouveau
6. Ollie Macfarlane – Hearbreak
7. Fedbymachines – You
8. Arae – Lyon
9. Oddlogic – Darling
10. Dominic Pierce – You & Me (Dancefloor)
11. Elefo – Loco Amore
12. HEKKLA – Howl
13. Sina – All Alone
14. Howl – Falcon Lake
15. Ciara – Promise (Constrobuz Remixxx)
16. Ricky Eat Acid – ONLY GIRL

W każdy wtorkowy wieczór o godzinie 21:00 – zaprasza Paide.
sLow Audycja ::: listen here

The music we’re playing is not for commercial purposes. If you like it please support the artists by buying their records.

Download, future down tempo, Future Garage, LifeCrushed, nu house, Paide, Podcast, postdubstep, Slow Audycja, witch house

About Paide

DJ, recenzent muzyczny, autor liberacki, współodpowiedzialny również za projekt Polish Juke – inicjatywę promującą polskich producentów zainspirowanych Footwork/Juke z Chicago. W swoich setach prezentuje szerokie spektrum muzyczne od awagardy, aż po muzykę taneczną. Wielbiciel amerykańskiego undergroundu i wszelkich jego odmian: nowoorleańskiego NOLA Bounce, Jersey Club, Trapu, ale przede wszystkim Footworku i Juke.
View all posts by Paide →