2011-06-07 sLow Audycja ::: Audycja w woLnym wymiarze

Główną postacią przygotowanego z myślą o sLow Audycji miksu będzie australijski artysta Chris Abrahams. Ten eksperymentalny pianista jest jedną z najważniejszych muzycznych postaci sceny free na antypodach, ale i również na całym świecie. Jeden z członków kultowej już formacji The Necks, niestrudzony poszukiwacz doskonale realizujący się w różnych kolaboracjach, jak i działalności solo. Dzisiejszy set będzie głównie przeglądem jego indywidualnych produkcji wspieranych przez pojedyncze nagrania w wykonaniu Vladislav Delay Quartet, Alexandra Schuberta oraz Oriola Rosella z ostatniej darmowej epki wydanej nakładem Crónica Electronica Ulrich Seidl.

1. oriol rosell – seidl 1
/ chris abrahams – smoke and magnets
3. chris abrahams – fly them
4. chris abrahams – silent as sheet music
5. oriol rosell – seidl 4
6. chris abrahams – car park land
7. chris abrahams – bird and wasps
8. chris abrahams & mike cooper – memory of water
9. vladislav delay quartet – presentiment
10. chris abrahams – hung door
11. chris abrahams & mike cooper – oceanic feeling-like part two
12. chris abrahams – running out
13. alexander schubert – wake-up, fly ray 1 2

W każdy wtorkowy wieczór o godzinie 21:00 – zaprasza Paide.
sLow Audycja ::: listen here

The music we’re playing is not for commercial purposes. If you like it please support the artists by buying their records.

Chris Abrahams, Crónica, Download, experimental music, free improv, Paide, Podcast, Slow Audycja

About Paide

DJ, recenzent muzyczny, autor liberacki, współodpowiedzialny również za projekt Polish Juke – inicjatywę promującą polskich producentów zainspirowanych Footwork/Juke z Chicago. W swoich setach prezentuje szerokie spektrum muzyczne od awagardy, aż po muzykę taneczną. Wielbiciel amerykańskiego undergroundu i wszelkich jego odmian: nowoorleańskiego NOLA Bounce, Jersey Club, Trapu, ale przede wszystkim Footworku i Juke.
View all posts by Paide →