2011-04-05 sLow Audycja ::: Audycja w woLnym wymiarze feat. Yukitomo Hamasaki

W ubiegłym tygodniu miałem przyjemność gościć u siebie japońskiego artystę Yukitomo Hamasakiego, właściciela artystycznego labelu mAtter, którego specjalny podcast mieliśmy już okazję prezentować na naszych stronach. Jego przyjazd do Wrocławia był związany z wspólnym występem z Bartkiem Dziadoszem podczas eventu mAtter Night w klubie Puzzle, dedykowanego ofiarom trzęsienia ziemi i tsunami w Japonii.

Yukitomo postanowił przygotować specjalną selekcję dla radia-alternatora, która zostanie wyemitowana podczas najbliższej sLow Audycji. W przygotowanym miksie znajdą się smoliste i relaksujące utwory prosto z Japonii, doskonale oddające rytm i emocje, jakie towarzyszyły Yukitomo podczas wizyty we Wrocławiu.

Photo by Paweł Kamiński

MIX by Yukitomo Hamasaki (mAtter)

1. C-YA! / Yann Tamita
2. Kuchizuke DUB / Lonesome Echo Production
3. Lost Child / Hiroshi Fujiwara + Shinichi Osawa feat. Crystal Kay
4. Touch Me Take Me (ROCKY’S REVENGE) / SEXY T.K.O
5. Moving On / Ryuichi Sakamoto
6. DAWN (DUB’s Dub) / LUV MASTER X
7. Atarashii Hito / FISHMANS
8. Beautiful Rain / Little Tempo feat. Eddi Reader

W każdy wtorkowy wieczór o godzinie 21:00 – zaprasza Paide.

sLow Audycja ::: listen here

mAtter, Paide, Pleq, Puzzle Club, Slow Audycja, Wrocław, Yukitomo Hamasaki

About Paide

DJ, recenzent muzyczny, autor liberacki, współodpowiedzialny również za projekt Polish Juke – inicjatywę promującą polskich producentów zainspirowanych Footwork/Juke z Chicago. W swoich setach prezentuje szerokie spektrum muzyczne od awagardy, aż po muzykę taneczną. Wielbiciel amerykańskiego undergroundu i wszelkich jego odmian: nowoorleańskiego NOLA Bounce, Jersey Club, Trapu, ale przede wszystkim Footworku i Juke.
View all posts by Paide →