2009-11-17 sLow Audycja ::: Audycja w woLnym wymiarze

Przyczynkiem (a może przyczynką) do dzisiejszej sLow Audycji jest moja znajoma Mika. Mika ma dzisiaj urodziny i postanowiłem sprezentować dla niej muzyczny tort, a ponieważ jest ona łasa na takie słuchowe słodkości, tym większą miałem frajdę dobierając utwory do miksu. W trakcie audycji przewiną się przeróżne stylistyki i wykonawcy i będą w swobodny sposób nawiązywać do muzycznych fascynacji Miki.

W pierwszej części audycji pojawią się hip hopowe, pofalowane dźwięki zdobione jazzującymi inkrustacjami, potem atmosfera wkroczy w bardziej wysublimowane otoczenie. W drugiej części zagoszczą eksperymentalne brzmienia, spokojnie przemieszczając się w stronę medytacyjnej kołysanki.

Wszystkie Sto lat! i najlepszego, Mika.

W każdy wtorkowy wieczór o godzinie 21:00 – zaprasza Paide.

sLow Audycja ::: listen here

Paide, Slow Audycja

About Paide

DJ, recenzent muzyczny, autor liberacki, współodpowiedzialny również za projekt Polish Juke – inicjatywę promującą polskich producentów zainspirowanych Footwork/Juke z Chicago. W swoich setach prezentuje szerokie spektrum muzyczne od awagardy, aż po muzykę taneczną. Wielbiciel amerykańskiego undergroundu i wszelkich jego odmian: nowoorleańskiego NOLA Bounce, Jersey Club, Trapu, ale przede wszystkim Footworku i Juke.
View all posts by Paide →