2009-04-28 sLow Audycja ::: Audycja w woLnym wymiarze

Przez ostatni tydzień zastanawiałem się, w którą stronę poprowadzić dzisiejszą audycję? Ponieważ ostatnio zdarza mi się często wędrować w kierunku wyraźnie zaznaczonego rytmu, postanowiłem tym razem skupić się wyłącznie na tej warstwie i przedstawić dzięki temu jeden z moich ulubionych gatunków minimal techno wywodzący się z estetyki glitch.

To będzie w pierwszej części, w trakcie której zapanują dźwięki krystaliczne, subtelne trzaski sunące na delikatnie zaznaczonym rytmie. Główną atrakcją tej części będzie Marow, artysta reprezentujący net-label klitorik°, oprócz niego pojawią się Pola oraz Arkitekto.

W drugiej części kolejne odwołanie do minimal techno tym razem wywodzącego się ze szkoły berlińskiej i przestrzennego eterycznego dubu. W ponad godzinnym secie będzie można usłyszeć takich producentów jak Onmutu Mechanicks, The Sight Below, Variant, Intrusion, Wireman, I:.

W każdy wtorkowy wieczór o godzinie 21:00 – zaprasza Paide.

sLow Audycja ::: listen here

ambient, dub, dub techno, glitch, minimal, mix, netlabel, Paide, Sety, Slow Audycja, techno

About Paide

DJ, recenzent muzyczny, autor liberacki, współodpowiedzialny również za projekt Polish Juke – inicjatywę promującą polskich producentów zainspirowanych Footwork/Juke z Chicago. W swoich setach prezentuje szerokie spektrum muzyczne od awagardy, aż po muzykę taneczną. Wielbiciel amerykańskiego undergroundu i wszelkich jego odmian: nowoorleańskiego NOLA Bounce, Jersey Club, Trapu, ale przede wszystkim Footworku i Juke.
View all posts by Paide →