2009-04-07 sLow Audycja ::: Audycja w woLnym wymiarze

Dzisiejszy flow with sLow będzie składał się z 2 konceptów. W trakcie pierwszego zaprezentuję set, którego główną osią będą dokonania Scotta Herrena znanego przede wszystkim jako Prefuse 73 – projektu, który jest jednym z najważniejszych w muzyce elektronicznej początku XX wieku i hip hopu. Sam Scott nie ogranicza się jedynie do muzyki laptopowej, co mam nadzieję uda mi się dzisiaj zaprezentować. Wielość jego aliasów (Ahmad Szabo, Delarosa & Asora, Piano Overlord, Savath & Savalas, A Cloud Mireya) pokazuje dynamikę i chęć do realizowania siebie w różnych gatunkach muzycznych.

Oprócz wspomnianego Scotta, w pierwszej części będzie można jeszcze usłyszeć: A Perfect Friend, Florencję Ruiz, Hisato Higuchiego.

Druga część audycji, to koncept stworzony na potrzeby prezentacji japońskiego duetu Maju, za którym skrywają się weterani japońskiej sceny eksperymentalnej Sakana Hosomi i Masaki Narita. Tłem uzupełniającym tę całość, wypełnioną ambientowymi pasażami i licznymi zabrudzeniami faktur, będą artyści: Lawrence English, Mark Templeton & Aaron Munson, O.S.T., Thisquietarmy, Greg Davis, Onpack, i8u, Elegi.

W każdy wtorkowy wieczór o godzinie 21:00 – zaprasza Paide.

sLow Audycja ::: listen here

%d bloggers like this: