2009-04-15 sLow Audycja ::: Audycja w woLnym wymiarze

UWAGA: Wyjątkowo sLow Audycja została przeniesiona na środę. Zapraszam od 21.00.

Ponieważ od czasu do czasu atakują mnie napady (bądź napadają ataki) melancholijnej retrospektywy, postanowiłem i tym razem ulec tym wrażeniom i pozwolić sobie na spojrzenie za plecy przywołując ulubione muzyczne chwile.

Dzisiaj w sLow Audycji artyści z niezapomnianej ery bristol sound’u, pojawią się więc Craig Armstrong z utworem z płyty The Space Between Us wydanej dla (chyba) nieistniejącego już labelu chłopaków z Massive Attack Melankolic, będzie również Beth Gibbons z Rustin Manem oraz Alpha – muzycy supportujacy niegdyś „Wild Bunch Trio” (3d, Daddy G, Mushroom), teraz jednak będący już wystarczająco charyzmatyczni i rozpoznawalni, by móc traktować ich jako autonomiczny i niezależny od niczyjego wsparcia, zespół.

W drugiej części kontynuacja klimatów down tempo. Będzie okazja do posłuchania: Flytronix i Radio Citizen i wielu innych chill out’owców.

W każdy wtorkowy wieczór o godzinie 21:00 – zaprasza Paide.

sLow Audycja ::: listen here

chill out, Paide, Slow Audycja, slow beats, trip hop

About Paide

DJ, recenzent muzyczny, autor liberacki, współodpowiedzialny również za projekt Polish Juke – inicjatywę promującą polskich producentów zainspirowanych Footwork/Juke z Chicago. W swoich setach prezentuje szerokie spektrum muzyczne od awagardy, aż po muzykę taneczną. Wielbiciel amerykańskiego undergroundu i wszelkich jego odmian: nowoorleańskiego NOLA Bounce, Jersey Club, Trapu, ale przede wszystkim Footworku i Juke.
View all posts by Paide →