Vitek Jansky

Dj i promotor wrocławskiej sceny elektronicznej i klubowej. Rezydent wrocławskiego klubu Das Lokal, współzałożyciel (wraz z Adi.Das) kolektywu muzycznego Kosmos.

Pomysłodawca serii !lectric play. Pasjonat wszystkiego co ma w sobie groove i przyjemną nutę. Wielki fan przyjaznej atmosfery. Poszukiwacz tego co dobre.

Odpowiedzialny za sprowadzenie do Wrocławia m.in. takich artystów jak: Jay Shepheard, Trickski, Jona, Deadbeat, Aril Brikha, James Flavour, Metope, Dave Tarrida, SleepArchive, czy Sweet’n’Candy.

Niestrudzony aktywista wrocławskiej sceny house & techno. Wśród znanych producentów i dj-ów, których support’ował wymienić można takie sławy jak : Swayzak, Vincenzo, Heathrob, Noze, Apparat, Jeff Samuel, Lawrence, Matthias Tanzmann czy Oliver Hacke.

!lectric play to muzyka, ludzie, miejsca, atmosfera i taniec. To rozmowy, przekaz, euforia i roztargnienie. To starania, chęci, oddanie i szczerość w tym co poprzez muzykę można przekazać odbiorcom. To radość i wielka pasja. !lectric play to podróż przez dzień i noc, to nieustające emocje i głębokie przeżycia. To ciągłe poszukiwania i dążenie do lepszego. To sens i znaczenie

Posłuchaj podcastów i setów !lectric play tutaj