[19-11-10] BBQ x Avangardance : SUPERISK (UK) @ Ośrodek, Wro

Ostatnia w tym roku edycja BBQ będzie zdecydowanie najbardziej tłumną z dotychczasowych. I chociaż mamy nadzieje, że publiczność jak zwykle dopisze, to tak naprawdę na myśli mamy liczbę zaproszonych gości.
Powód do świętowania jest z resztą niezwykle zacny – w listopadzie nasz braterski kolektyw Gangsteppaz obchodzić będzie swoje 2. urodziny. Z tej okazji, spotkamy się z nimi aż dwukrotnie: 19-ego listopada we Wrocławiu i 20-ego w Krakowie.

Na tą wyjątkowo bliską nam okazję, postanowiliśmy zaprosić artystę któremu udało się rozgrzać serca całej naszej szóstki.

Chociaż w powszechnej świadomości Superisk figuruje jako absolutny newcomer, ten walijski producent mieszkający od lat w Bristolu, na scenie muzycznego undergroundu działa już od dawna. Jego produkcje można usłyszeć na debiutanckim LP grime’owo/hip-hop’owej ekipy Central Spillz, znanej z kolaboracji z czołówką lokalnych producentów takich jak Guido, Joker, Gemmy czy Mensah.
Z plejadą gwiazd bristolskiego dubstepu łączy go również inny wspólny mianownik. W październiku tego roku, nakładem Punch Drunk Records ukazała się jego debiutancka EPka, a tytułowy „Find Your Way” stał się jednym z najchętniej granych numerów na Wyspach. Charakterystyczna dramaturgia, przerysowane melodie i wibrujące basy, idealnie wpasowały się w realistyczny nurt legendarnej wytwórni Peverelista.
W Bristolu znany jest też jako wieloletni rezydent najważniejszych imprez dubstepowych w okolicy, spodziewajmy się więc, że jego set zabierze nas chociaż na chwilę, do ciemnych piwnic brytyjskich klubów.

Do tego już wyjątkowo licznego zestawu, dołączy jeszcze jeden nieobliczalny Krakus – PZG aka Depizgator. Spodziewać możecie się tylko tego, że będzie głośno!

19 LISTOPADA 2010
OŚRODEK KLUB

BBQ x AVANGARDANCE
with:
SUPERISK (Punch Drunk Records)

GANGSTEPPAZ (Kraków)
http://soundcloud.com/gangsteppaz
PZG (Kraków)
http://soundcloud.com/pzg
BBQ DJs
http://membersofthebbq.blogspot.com/

START 22.00
10/15 PLN

%d bloggers like this: